Reklama
 • Wtorek, 12 lipca 2016 (08:05)

  Co piąta kobieta przynajmniej raz w życiu cierpi z powodu zapalenia pęcherza. Infekcja często jest przenoszona drogą płciową, dlatego przed stosunkiem i po nim warto opróżnić pęcherz. Bakterie mają też krótką drogę z odbytu do cewki moczowej. Drobnoustroje mogą dotrzeć do nerek i wywołać w nich stan zapalny. W zapobieganiu infekcjom dróg moczowych i ich leczeniu św. Hildegarda zalecała przepłukiwanie. W tym celu należy dużo pić, nawet 2-3 l naparu z kopru włoskiego dziennie (w

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 12 lipca 2016 (08:05)

  Każda kobieta po amputacji piersi, niezależnie od wieku i rokowania co do choroby nowotworowej, ma prawo do zabiegu rekonstrukcji.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 11 lipca 2016 (08:00)

  Czujesz rozpieranie i dyskomfort w podbrzuszu? Przyczyny może wyjaśnić wizyta u ginekologa.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 7 lipca 2016 (13:05)

  Hotelowe baseny, jacuzzi, wilgotne ręczniki... Sprawdź, czego unikać, by zachować zdrowie.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 6 lipca 2016 (13:05)

  Jakie są cele tego badania? Łyżeczkowanie macicy jest zalecane w przypadku diagnozowania przyczyn pojawienia się obfitych, nieregularnych krwawień z dróg rodnych, określenia przyczyn niepłodności, podejrzenia ciąży pozamacicznej oraz krwiaków macicy. Zabieg w formie terapeutycznej jest wykonywany, jeśli w trakcie porodu dojdzie do niekompletnego wydalenia łożyska, po poronieniach i usunięciu polipów macicy. W jaki sposób przebiega łyżeczkowanie macicy?

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 5 lipca 2016 (08:05)

  Jeśli czujesz dyskomfort, pieczenie i przeczuwasz, że to infekcja intymna, skorzystaj z dobrodziejstw natury.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 4 lipca 2016 (13:05)

  Suchość pochwy oraz uczucie dyskomfortu w okolicach intymnych to powszechny problem. Jednak dla wielu pań wciąż jest tematem tabu. Niepotrzebnie. Bo to dolegliwość jak każda inna.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 30 czerwca 2016 (13:05)

  Suchość pochwy to temat tabu. Wiele kobiet liczy, że dolegliwość minie. A przecież można skorzystać z nowoczesnych metod leczenia.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 27 czerwca 2016 (14:00)

  Piersi są wrażliwe na hormony. Ich działanie zmienia konsystencję i kształt biustu.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 22 czerwca 2016 (15:05)

  1. Okład z liści kapuścianych Matki karmiące dobrze wiedzą, że nie ma to jak obłożyć piersi schłodzonymi liśćmi kapusty, by zmniejszyć obrzęk i ból. Tę samą metodę można stosować przed miesiączką. Potrzymaj w lodówce kilka liści kapusty, zbij je tłuczkiem i przyłóż do biustu. 2. Napary ziołowe Na dwa, trzy dni przed miesiączką i w jej trakcie wypijaj codziennie trzy szklanki naparów z dziurawca, rumianku lub kaliny koralowej. Przyspieszysz usuwanie nadmiaru wody z organizmu, co zmnie

  Czytaj więcej Komentarzy:0