Reklama
 • Poniedziałek, 12 sierpnia 2013 (14:00)

  Naturoterapeuta Jerzy A. Masłowski radzi, jak łagodzić bóle menstruacyjne.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 12 sierpnia 2013 (12:00)

  Rabarbar to roślina szczególnie cenna dla kobiet. Wspiera piękną płeć zarówno w okresie menopauzy, jak i w okresie dojrzewania. Reguluje bowiem poziom estrogenów i androgenów.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 12 sierpnia 2013 (10:00)

  Wiele z nas przynajmniej raz w życiu zmagało się z grzybicą pochwy. Co robić, gdy znów się pojawi?

  Czytaj więcej Komentarzy:4
 • Poniedziałek, 12 sierpnia 2013 (09:05)

  W 2004 roku usunięto mi macicę i jajniki. Pół roku temu podczas badań kontrolnych wykryto w moim moczu liczne bakterie. Czuję swędzenie w pochwie. Mimo antybiotykoterapii kolejne badanie znów wykazało liczne bakterie w moczu, świąd nie ustąpił. Dwa razy byłam u urologa. Zalecone przez niego leki nie pomogły. Co może być przyczyną problemu? Jaka jest szansa na całkowite wyleczenie?

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 1 sierpnia 2013 (08:00)

  Jednego dnia jedz potrawy zakwaszające organizm (mięso, ryby, sery, strączkowe, pszenicę, cukier), drugiego tylko zasadowe (kaszę jaglaną, warzywa, owoce, orzechy, sól. I tak przez 6 dni. Do gotowanych dań dodawaj po kilka ziaren jałowca. Przez 7 dni pij 3 razy dziennie świeżo przygotowany napar. Weź po dużej szczypcie kwiatu bława tka, liści pokrzywy, brzozy, mącznicy, ziela glistnika. Zalej szklanką wrzątku, zaparzaj 20 minut. 3 razy dziennie pij napar ze

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 31 lipca 2013 (13:11)

  Ze strachu przed diagnozą często staramy się nawet nie myśleć o chorobie. Błąd! Zmiany w piersiach wcześnie wykryte najczęściej są całkowicie uleczalne!

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 29 lipca 2013 (10:00)

  Ostatnio robiłam cytologię (wynik dobry) i USG przezpochwowe. Na opisie tego ostatniego badania mam informację, że w szyjce macicy znajdują się 2 pęcherzyki Nabotha. Co to takiego? Czy mogą one przerodzić się w nowotwór? Czy leczenie jest skomplikowane?

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 29 lipca 2013 (10:00)

  Po leczeniu stanu zapalnego zrobiłam cytologię. Mam II grupę (wg Papanicolaou). W wyniku napisano też: liczne grupy komórek endocerwikalnych zmienionych zapalnie, liczne metaplastyczne, obfity naciek zapalny. Pani doktor powiedziała tylko, że tak może być. Bardzo proszę o potwierdzenie, że nie dzieje się nic złego.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 29 lipca 2013 (10:00)

  Latem nie brak okazji, które sprzyjają takim schorzeniom. Oto proste sposoby, dzięki którym zwiększymy swoją odporność i będziemy mniej narażone na dolegliwości.

  Czytaj więcej Komentarzy:3
 • Piątek, 26 lipca 2013 (12:06)

  Mam 48 lat. Borykam się z problemem, który utrudnia mi życie: z nietrzymaniem moczu. Choć używam wkładek higienicznych i dokładam starań, by ode mnie brzydko nie pachniało, ciągle myślę o mojej dolegliwości. W autobusie nie staję blisko innych ludzi, a i tak prześladuje mnie myśl, że oni znają moją tajemnicę. Czasem mam wszystkiego dość. Marta z Katowic

  Czytaj więcej Komentarzy:0