Reklama
 • Czwartek, 10 listopada (15:00)

  Często jest ci zimno, jesteś zmęczona i senna, choć się wysypiasz, a na dodatek bez powodu przybierasz na wadze? Czas zbadać tarczycę.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 7 listopada (15:05)

  Liczymy się z tym, że mogą stać się naszą codziennością... Równocześnie brakuje nam wiedzy o przyczynach przykrych objawów i ich skutecznym łagodzeniu. Czas to zmienić! Prawdy i mity o przyczynach, leczeniu, domowych kuracjach.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 2 listopada (10:05)

  W dniu zabiegu konizacji najlepiej nic nie jeść, możesz natomiast pić wodę i herbatę (nie pij jej jednak na 2 godziny przed wejściem do gabinetu). Koniecznie poinformuj lekarza o tym, jakie leki ostatnio przyjmowałaś. Powiedz również o ewentualnej alergii (zwłaszcza na leki przeciwbólowe) czy problemach z krzepliwością krwi. Jeżeli jesteś podatna na zakażenia dróg rodnych, powinnaś po zabiegu otrzymać antybiotyk lub inny lek działający ochronnie.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 21 października (08:05)

  Bolesne miesiączki i obfite krwawienia mogą być sygnałem tej choroby. Ale co jeszcze na nią wskazuje i jakie są jej konsekwencje?

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 17 października (14:00)

  W październiku – miesiącu walki z rakiem piersi – warto przypomnieć sobie o badaniach profilaktycznych. Bezpłatną mammografię z NFZ możemy wykonać w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi. Każda kobieta w wieku 50-69 lat, która w ciągu ostatnich 2 lat nie robiła mammografii (z NFZ), może zgłosić się bez skierowania na badanie do poradni lub mammo-busu. Panie, które zauważyły coś niepokojącego, a są poza granicą wiekową, też mogą zrobić badanie – potrzebne jest tylko skie- rowanie od lekarz

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 14 października (13:05)

  Na osteoporozę chorują nawet kobiety 35-, 40-letnie. Nie chcesz być jedną z nich? Zacznij ćwiczyć. To prosta metoda na wzmocnienie kości, a nawet na cofnięcie niekorzystnych zmian, jakie w nich zaszły.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 7 października (13:05)

  Suchość pochwy to dolegliwość, która utrudnia życie paniom w różnym wieku. jak jej przeciwdziałać?

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 29 września (10:05)

  Wystarczy lekko się przeziębić, by zacząć częściej biegać do toalety. A gdy do tego pojawia się ból i pieczenie, to znak, że do dróg moczowych dostały się bakterie. I co teraz?

  Czytaj więcej Komentarzy:3
 • Środa, 28 września (15:05)

  Najskuteczniejszym sposobem walki z zabójczym nowotworem jest profilaktyka.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 28 września (13:05)

  Ma je ponad połowa kobiet dojrzałych. Gdy zaczynają rosnąć, trzeba je usunąć

  Czytaj więcej Komentarzy:0